Duże korzyści dzięki aktualizacji: Xesar 2.2

Prasa, Wiadomości, 28. March 2017

System Xesar to innowacja firmy EVVA. Zaprojektowany i produkowany w Austrii elektroniczny system zamknięć dla firm obejmuje wiele różnych produktów i zastosowań. W ramach nowej wersji Xesar 2.2 firma EVVA oferuje szeroki zakres inteligentnych funkcji.

„Aktualizacja do wersji 2.2 jest kolejnym ważnym krokiem w historii młodego produktu, jakim jest Xesar — krokiem, który umożliwi jeszcze prostszą obsługę”, mówi
z entuzjazmem Helmut Steiner, menedżer produktu Xesar w firmie EVVA. Nowa aktualizacja, która jest dostępna u partnerów EVVA-Elektronika od grudnia 2016 r., oferuje wiele zaawansowanych możliwości.

Xesar — nowy i inteligentny

Xesar — jako odpowiedź na coraz większe wymagania z zakresu elastyczności
i indywidualnego dostosowania — oferuje bardzo bogaty asortyment produktów oraz ponadczasowy design. Dla każdego wariantu sytuacji montażowej można dobrać odpowiednie rozwiązanie, które w połączeniu z siecią wirtualną Xesar zapewni użytkownikom zawsze aktualny i bardzo bezpieczny system. „Bazując na informacjach zwrotnych z wkładek drzwiowych, wystarczy kliknąć, aby system wskazał, które drzwi są jeszcze niezabezpieczone i wymagają aktualizacji”.

Duże korzyści dzięki aktualizacji

Najnowsza aktualizacja systemu Xesar oferuje ulepszenia w zakresie przejrzystości oraz łatwości obsługi i konserwacji, a ponadto zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa we wszystkich przypadkach zastosowań. „Aktualizacja oznacza duże ułatwienie obsługi dla administratorów i użytkowników końcowych. Z jednej strony można teraz w ramach jednej instalacji zarządzać kilkoma systemami, a z drugiej strony — tworzyć różne profile czasowe dla określonej osoby. Oprócz tego można korzystać z kilku tabletów w danym systemie”, wyjaśnia Helmut Steiner.

Xesar: więcej przejrzystości, komfortu i bezpieczeństwa

Ponadto firma EVVA oferuje możliwość dokupienia usługi wirtualnej sieci. „System Xesar wyposażony w funkcję sieci wirtualnej to wyjątkowa oferta na rynku elektronicznych rozwiązań kontroli dostępu. Najwyższy stopień aktualności systemu sprawia, że administrator może — za pomocą jednego kliknięcia — uzyskać wgląd w kluczowe dane systemu: np. może przejrzeć listę niezabezpieczonych drzwi wymagających uaktualnienia lub listę zablokowanych nośników, które jeszcze pozostają w obiegu”, kontynuuje Helmut Steiner. Sieć wirtualną można dodatkowo aktywować, korzystając z karty Softwareplus.

Xesar. Po prostu różnorodny

System Xesar został zaprojektowany i wyprodukowany w Austrii. Jest przeznaczony dla firm a jego asortyment oferuje wiele różnych produktów i zastosowań, ujętych w ramy wyjątkowego designu. Sieć wirtualna — dzięki której aktualny stan bezpieczeństwa jest
w mgnieniu oka dostępny na pulpicie — oznacza, że system Xesar szybciej zapewni wymagany poziom ochrony.

„Wgląd w interfejs bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie było tak przejrzysty i szybki, jak
w przypadku sieci wirtualnej w Xesar 2.2. Automatyczna analiza danych w czasie rzeczywistym oraz wiele nowych funkcji sprawią, że administratorzy będą zawsze na bieżąco w temacie bezpieczeństwa w budynku”, mówi z dumą Helmut Steiner
o funkcjonalnych rozszerzeniach.

Powrót do listy