Program partnerski firmy EVVA - Elektronika

Zapraszamy do udziału w programie partnerskim

Program partnerski firmy EVVA Elektronika zapewnia odsprzedającym wiele korzyści w ramach dystrybucji elektronicznych systemów zamknięć firmy EVVA. Korzystaj bezpośrednio z wiedzy eksperckiej producenta, czyli firmy EVVA.

W ramach programu partnerskiego firmy EVVA - Elektronika można nabywać i sprzedawać następujące produkty:

  • Xesar – wszechstronny system bezpieczeństwa
  • AirKey – kluczem jest telefon

Optymalne partnerstwo dla każdego kontrahenta

Reseller firmy EVVA (EVVA Reseller)

Kategoria partnerska Reseller gwarantuje Ci optymalne rozpoczęcie działalności i możliwość zapoznania się z tymi dwoma nowymi produktami. Zachęcamy do zapoznania się z licznymi korzyściami, które oferuje partnerstwo z firmą EVVA.

Korzyści:Już od pierwszego zamówienia otrzymasz atrakcyjny rabat dla odsprzedawcy.

Partner firmy EVVA (EVVA Partner)

Twoja firma w tej kategorii partnerstwa oferuje swoim klientom fachowe doradztwo, samodzielne projektowanie i montaż – po prostu więcej usług!

Korzyści:Zamieszczenie na stronie internetowej firmy EVVA, specjalne oferty, zaproszenia na szkolenia dla partnerów, specjalny rabat dla odsprzedawców-partnerów, rabaty projektowe i wiele innych.

Autoryzowany partner firmy EVVA (EVVA Certified Partner)

Zostali Państwo wyróżnieni przez firmę EVVA jako kompetentny i wykwalifikowany partner i zaproszeni do przejścia do kategorii EVVA Certified Partner. Partner w tej kategorii oferuje klientom szeroki zakres usług i podejmuje się kompleksowych zadań. Oferta dla klientów zostaje rozbudowana o serwis konserwacyjny oraz serwis naprawczy.

Korzyści:
Specjalne wyróżnienie na liście dystrybutorów na stronie internetowej firmy EVVA, wyłączne oferty, rabat dla najlepszych odsprzedawców, rabaty projektowe i wiele innych.